wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 1293 wyświetleń

Kolejny atak na punkt szczepień. Premier zapowiada ściganie sprawców

Kolejny atak na punkt szczepień. Premier zapowiada ściganie sprawców

Sprawcy takich zdarzeń, jak ataki na punkty szczepień, będą ścigani "z całą determinacją" - zapowiedział w premier Mateusz Morawiecki

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu nieznani sprawcy podpalili budynek Sanepidu oraz punkt szczepień w Zamościu. Kilka dni wcześniej doszło do ataku na pracowników punktu szczepień w Grodzisku Mazowieckim.

Premier podczas konferencji o bezpieczeństwie na drogach, odniósł się do zdarzenia w Zamościu. Jak zapowiedział, sprawcy takich zdarzeń będą ścigani "z całą determinacją". 

Komendant Główny Policji powołał już specjalną grupę operacyjno-dochodzeniową.

 

 

 

fot.Twitter/@Pawlowska_PL

poniedziałek, 27 września 2021

650 tys. zł na cyfryzację w Grajewie!

Komentarze (13)

Znowu prowokacja? Wydaje mi się, że ktoś usilnie chce skłócić naród. Zresztą to dzieje się nie od dzisiaj.

Szczepienia dobrowolne więc nie wiem po co to podpalał dla mnie to zwykły wandal jak każdy antyszczepionkowiec

Stara ubecka szkoła, mistrzostwa prowokacji, bandy pozorowane, szykują się na lockdown, nie dajcie się nabrać na te prowokacje i oszczerstwa w stylu NKWD

a ty jesteś wandalką bo jesteś szczepionkowcem jak każdy szczepinkowiec

Marzanna - dla ciebie osoba myśląca, wierząca w fakty naukowe, a nie propagandę w tv to wandal ? Przecież nawet nie wiesz co jest wstrzykiwane i jakie będą tego skutki... Owszem, podpalenie jest wykroczeniem.

Antyszczepionkowcy to awanturnicy nie raz wzywali do łamania prawa, a gdy co głupsi postanawiają to robić to nagle gadają że to prowokacja. Żenada do pierdla takich ludzi na długie lata plus tych co do tego nawołują

Do Krzysztof: skończ pisać takie głupoty, się nie dziwie, że państwo w ruinie jak takie głupoty ludzie gadają, widać na nagraniu, że a to antyszczepionkowy wandal.

dlaczego komentarze są usuwane pisowski portal

Antyszczepionkowiec to największy aktualnie rak w naszym kraju. Robią burdy tam gdzie zwykli ludzie tylko pracują, wykonują swoje obowiązki. Nie jak przewodnicząca tego pseudo ruchu (bezrobotna) zbierająca na sprzęgło do auta błagająca o kasę. Nie podoba się podejście rządu to zapraszam robić to pod sądem a od nas obywateli się odczepić. Bo my pracujące osoby was utrzymujemy nieroby. Od pokoleń wiadomo było że bez pracy ludziom w głowach się przewraca i wymyślają głupoty żeby czas zapełnić.

hehe chyba sami to wymyslili zeby walczyc z wiatrakami

Hitlerowcy też podpalili Reichstag, żeby zlikwidować demokrację

Ludzie od pierwszego nagranego filmu te ataki są ustawione by nieudolna władza mogła znaleźć kozła ofiarnego na którego zrzuci winę tu atak tam podpalenie jakieś groźby bojówki a sprawców nie ujęto ciekawe czemu to jest robienie sztucznego szumu od kas zobaczyłem że pod pierwszym filmikiem podpisał się swoją przemowa polityk już wiedziałem że będzie to naprężanie sztucznego problemy dziwnymi akcjami i nieuchwutnymi sprawcami

To żadni antyszczepionkowcy. To "zielone ludziki" Putina zwerbowane tu, na miejscu, by wszczynać niepokoje społeczne. Policja i wojsko powinni ich traktować jak sabotażystów i bezwzględnie eliminować.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.