wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 3641 wyświetleń

Napastnik z Broniewskiego aresztowany na 3 miesiące

Napastnik z Broniewskiego aresztowany na 3 miesiące

26-latek podejrzany o dokonanie rozboju na mieszkance Grajewa najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Do zdarzenia doszło 14 lipca br. około godz. 7.15 na os. Broniewskiego w Grajewie. Prokuratura Rejonowa w Grajewie wszczęła śledztwo w tej sprawie.


-
W toku postępowania ustalono, iż podejrzany Patryk L. dostał się do mieszkania Alicji D., gdzie następnie dokonał kradzieży, używając przemocy wobec pokrzywdzonej, w postaci gazu pieprzowego oraz uderzania pięścią w głowę, czym doprowadził ją do upadku i stanu bezbronności, a następnie z pomieszczenia kuchennego dokonał zaboru w celu przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 200 zł oraz dokumentów w postaci dowodu osobistego, legitymacji emeryta rencisty i zaświadczenia o szczepieniu – informuje Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

 

zobacz:
Napad na kobietę - os Broniewskiego, Grajewo

 

poniedziałek, 27 września 2021

650 tys. zł na cyfryzację w Grajewie!

Komentarze (14)

pewnie chciał lewy paszport kowidowy

Od 2 do 12 lat? Ja bym proponował 12 lat ale kamieniołomów.

Najtaniej wyjdzie wyrwać chwasta z ziemi. Tej Ziemi.

12 powinien posiedzieć i pracować ciężko fizycznie na swoje utrzymanie za kratami to może coś dotrze do łba pustego. Bohater na starszą kobietę z gazem i pięścią uderzać po głowie...

Na środku miasta powinien stać pręgież.

wyjdzie po pół roku odsiadki wiem jak to jest

Ręce mu obciąć i język ;)

Och, ile w ludziach miłosierdzia . A wszyscy zadeklarowani katolicy. A Jezus kazał wybaczać, sam mówił :"wybacz im, bo nie widzą, co czynią". To porażka nauk Kościoła.

nie chciala sprzedac?

Do Koniecznie: Masz rację. Ręce, żeby już nikogo nie skrzywdził a język aby nie mógł się kontaktować ze swoimi kolesiami. No może jeszcze uszy wypalić, żeby nic nie słyszał. No tak trochę ironizuję alemówiąc szczerze, to wystarczyłby zastrzyk. Metoda bardzo humanitarna i jaka ulga dla społeczeństwa.

Do Teo: No tak to jest. W naturze pasożyty tępi się chemią ;)

Zosia: Stary Testament, Księga Wyjścia 21, 12. Uważasz, że prawa boskie to tylko miłosierdzie? Jeśli tak uważasz to jeszcze raz: Wj 21, 12.

Do Zosia skąd wiesz że tu sami katolicy? Poczytaj stary testament tam dopiero się miłosierdzie wylewa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.