wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 4826 wyświetleń

Trasa Ełk-Grajewo już przejezdna po przewróceniu się ciężarówki

Trasa Ełk-Grajewo już przejezdna po przewróceniu się ciężarówki

3 sierpnia br. po godz. 6.00 na trasie Grajewo - Ełk, w rejonie miejscowości Zdunki  (DK65), doszło do zdarzenia drogowego - przewrócił się samochód ciężarowy z ładunkiem. Przewrócona wywrotka i wysypany piach na kilka godzin zablokował drogę. Kierowca był pod wpływem alkoholu.


Do zdarzenia doszło w miejscowości Zdunki. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym jadąc w kierunku Ełku z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie chcąc wrócić na właściwy pas, doprowadził do przewrócenia pojazdu i wysypania przewożonego piasku. Droga krajowa K 65 na trasie Ełk - Białystok była całkowicie zablokowana przez blisko 5 godzin. Policjanci, żeby umożliwić ruch pojazdów zorganizowali objazdy.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u kierowcy 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto została mu pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Za co grozi kara aresztu oraz kara grzywny do 5000 zł. W zależności od wyniku badania krwi oraz ustaleń w sprawie, kwalifikacja prawna może ulec zmianie. - informuje
KPP Ełk

 

poniedziałek, 27 września 2021

650 tys. zł na cyfryzację w Grajewie!

Komentarze (2)

Powinien iść siedzieć

"z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie przewrócił się" - " Miał 0,4 promila alkoholu w organizmie"

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.