czwartek, 28 marca 2024

Oferty i promocje

UNIROL poszukuje do pracy

PHU UNIROL Grajewo poszukuje do pracy
przedstawiciela handlowego

     Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
- umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów biznesowych
- prawo jazdy kat. B
- obsługa komputera
- rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej

     Zakres obowiązków:

  • sprzedaż prefabrykatów betonowych (kostka brukowa, beton towarowy),
  • praca na terenie woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego,
  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie klientów na podległym regionie
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych i profesjonalnych relacji z klientem,
  • stałe badanie rynku konkurencji,
  • sporządzanie raportów i rozliczeń sprzedaży,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • zarobki uzależnione od osiąganych wyników,
  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U UNIROL Grajewo ul. Robotnicza 6 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

CV prosimy przesłać na: unirol.grajewo@wp.pl
lub w siedzibie firmy PHU UNIROL ul. Robotnicza 6, 19-200 Grajewo do dnia 16.04.2021 r.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.