wtorek, 28 września 2021

Spis ludności

Mam pytanie co to jest i wogole jakim prawem pytają się o nasze życiorysy do czego im to potrzebne jeśli do szczepionki to ja wykluczone nie !!!

Mnie o życiorys nikt nie pytał. pytanie o stan cywilny i wielkość mieszkania , to nie są dane wrażliwe w dodatku anonimowo !

Edek, jak to anonimowo?

W każdym kraju jest coś takiego. Po co robić szum o nic. Ludzie wy wszedzie i ze wszystkiego robicie problem.

edek oni mają Twoje wszystkie dane łącznie z zarobkami, więc jak anonimowo ?!

Oczywiście , że mają moje dane, bo kto dla mnie i Wam wydał np. dowód osobisty czy paszport? Ale spis jest spisem i żyjąc w kraju demokratycznym , gdzie rządzi wybrana w wyborach większość zdajesz się na te rządy, które w imieniu większości zarządziły spis. Nie pytają się Ciebie o wysokośc zarobków, o przekonania polityczne czy ile masz dzieci.... Pytają jedynie o wielkość mieszkania, współmałżonka, wyznanie itp. W dodatku przy prawie każdym pytaniu jest możliwość zaznaczenia - ODMAWIAM ODPOWIEDZI. Za dużo słuchacie Konfederacji , a za mało samodzielnie myślicie drodzy Państwo.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.