Nekrologi

Nekrologi z roku: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Czesław CYMOCH (✝ 74 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 02.08.2021r. o godz. 16:00 do 21:00 i 03.08.2021r. o godz. 9:00. Msza Św. w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 03.08.2021r. o godz. 13:00. Po mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Elżbieta PONIATOWSKA (✝ 85 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 31.07.br (sobota) w godz: 16:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Rajgrodzie odbędzie się dnia 2.08.br (poniedziałek) o godz. 11:30. Msza rozpocznie się o godz. 12:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rajgrodzie.

Kondolencje

Zdzisław BARANOWSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 30.07.br (piątek) w godz: 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Rajgrodzie odbędzie się dnia 31.07.br (sobota) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rajgrodzie.

Kondolencje

Franciszek GAJDZIŃSKI (✝ 99 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 30.07.br (piątek) w godz: 13:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Św. Jana Pawła II odbędzie się dnia 31.07.br (sobota) o godz. 14:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Nadzieja STEPANIUK (✝ 94 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 29.07.br (czwartek) w godz: 10:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 30.07.br (piątek) o godz. 11:45. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Stanisław BAGIŃSKI (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 29.07.2021r. o godz. 17:00 do 22:00 i 30.07.2021r. o godz.8:00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dnia 30.07.2021r. o godz. 10:00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu. Wolą rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary.

Kondolencje

Henryka KONDRACKA (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 27.07.2021r. o godz. 15:00 do 20:00 i 28.07.2021r.o godz.9:00.Msza Św. w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 28.07.2021r. o godz. 13:00. Po mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Longin PRZYTULSKI (✝ 71 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 27.07.br (wtorek) w godz: 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 28.07.br (środa) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Grzegorz ŁOJEWSKI (✝ 46 l.)

Miejsce: Wystawienie w domu żałoby, przy ul. Spokojnej 4 w Grajewie dn. 27.07.br (wtorek) o godz. 10:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. M.B.N.P. odbędzie się dnia 28.07.br (środa) o godz. 13:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Józef Piotr PRZYBOROWSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Popowo 34. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Św. Jana Pawła II odbędzie się dnia 25.07.br (niedziela) o godz. 14:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Eugenia DŁUŻNIEWSKA (✝ 78 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 22.07.br (czwartek) w godz: 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Św. Jana Pawła II odbędzie się dnia 23.07.br (piątek) o godz. 10:45. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Jerzy SOBOLEWSKI (✝ 63 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 21.07.2021r. o godz. 15:00 do 20:00 i 22.07.2021r o godz. 9:00. Msza Św. w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 22.07.2021r. o godz. 13:00. Po mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Regina KONIECKO (✝ 79 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 18.07.2021r. o godz. 15:00 do 20:00 i 19.07.201r. o godz. 8:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 19.07.2021r. o godz. 11:00 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego na Mszę Św. do Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu.

Kondolencje

Marianna ŻELAZKO (✝ 99 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 18.07.br (niedziela) w godz: 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 19.07.br (poniedziałek) o godz. 14:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Aniela KRZYŻANOWSKA (✝ 74 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 18.07.br (niedziela) w godz: 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Św. Ojca Pio odbędzie się dnia 19.07.br (poniedziałek) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Janina MODZELEWSKA (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 16.07.br (piątek) w godz: 16:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 17.07.br (sobota) o godz. 11:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Piotr KOŁAKOWSKI (✝ 52 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 16.07.br (piątek) w godz: 12:00-15:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Rajgrodzie odbędzie się dnia 16.07.br (piątek) o godz. 15:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rajgrodzie.

Kondolencje

Beata ZALEWSKA (✝ 48 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Kolonia Zalesie 11. Wyprowadzenie do Kościoła w Wąsoszu odbędzie się dnia 16.07.br (piątek) o godz. 13:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Seweryn STYPUŁKOWSKI (✝ 91 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Wólka Piotrowska. Wyprowadzenie do Kościoła w Rydzewie odbędzie się dnia 16.07.br (piątek) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rydzewie.

Kondolencje

Antoni Jan GODLEWSKI (✝ 61 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Kolonia Łazy 2 odbędzie się dnia 14.07.br (środa) o godz. 14:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Wąsoszu odbędzie się dn. 15.07.br (czwartek) o godz. 11:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Wąsoszu.

Kondolencje

Jadwiga Teresa WIERZCHOŚ (✝ 86 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 15.07.2021r. o godz. 9:00. Msza Św. w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 15.07.2021r. o godz. 15:40. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Eugenia ALEKSANDROWICZ (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 15.07.br (czwartek) w godz: 10:00-13:30. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Św. Ojca Pio odbędzie się dnia 15.07.br (czwartek) o godz. 13:30. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Aniela GÓRNIAK (✝ 77 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 14.07.br (środa) w godz. 16:00-20:00. Wystawienie dn. 15.07.br (czwartek) od godz. 7:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Białaszewie odbędzie się dn. 15.07.br (czwartek) o godz. 8:30. Msza rozpocznie się o godz. 9:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Gdynia - Reda.

Kondolencje

Alicja ROMANOWSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Woźnawieś 76. Wyprowadzenie do Kościoła w Rajgrodzie odbędzie się dn. 14.07.br (środa) o godz. 12:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rajgrodzie.

Kondolencje

Edmund DANOWSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 13.07.br (wtorek) w godz. 16:00-20:00. Wystawienie dn. 14.07.br (środa) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Białaszewie odbędzie się dn. 14.07.br (środa) o godz. 9:30. Msza rozpocznie się o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Białaszewie.

Kondolencje

Celina JĘDRA (✝ 97 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 14.07.br (środa) w godz: 11:00-14:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 14.07.br (środa) o godz. 14:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Dominik KOZŁOWSKI (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 12.07.br (poniedziałek) w godz. 15:00-20:00. Wystawienie dn. 13.07.br (wtorek) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. M.B.N.P. odbędzie się dn. 13.07.br (wtorek) o godz. 11:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Radosław MICHALSKI (✝ 54 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 12.07.2021r. o godz. 16:00 do 20:00 i 13.07.2021r. o godz. 9:00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 13.07.2021r. o godz. 13:00.Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Heronima KOTOWSKA (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy". Wyprowadzenie do Kościoła w Rajgrodzie odbędzie się dnia 12.07.(poniedziałek) o godz. 13:20. Po Mszy pochowanie na cmentarzu w Rajgrodzie.

Kondolencje

Aniela PIASZCZYŃSKA (✝ 93 l.)

Miejsce: Wystawinie ciała w domu żałoby miejscowość Łękowo 5. Wyprowadzenie do Kościoła M.B.N.P. odbędzie się dnia 12.07.(poniedziałek) o godz. 10:00

Kondolencje

Lucyna SIKORSKA (✝ 84 l.)

Miejsce: Wystawienie URNY z prochami odbędzie się w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie dnia 09.07.2021r. o godz. 10:00. Msza Św. żałobna rozpocznie się o godz. 11:00 w dniu 09.07.2021r. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Eleonora WOJNO (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" dnia 8.07.(czwartek) w godz. od 15:00 do 20:00.Wyprowadzenie do Kościoła M.B.N.P. dnia 9.07.(piątek) o godz. 10:00. Po Mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym.

Kondolencje

Marian ZAWADZKI (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" w Grajewie 07.07.(środa w godz. 12:00 - 20:00.Dnia 8.07.(czwartek) od godz. 8:00.Wyprowadzenie do Kościoła w Rajgrodzie o godz. 10:30. Po Mszy żałobnej pochowanie na cmentarzu w Rajgrodzie.

Kondolencje

Jan ZALEWSKI (✝ 70 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym Kamińskie 1 dnia 07.07.2021r. o godz. 12:00. Wyprowadzenie ciała z domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Grabowie rozpocznie się o godz. 10:00 w dniu 08.07.2021. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Grabowie.

Kondolencje

Jan ZIELIŃSKI (✝ 72 l.)

Miejsce: Pochowanie na cmentarzu parafialnym odbędzie się dn. 7.07.br (środa) o godz. 9:30. Po pochowaniu msza w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej o godz. 10:00.

Kondolencje

Marian Gąsiewski (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 05.07.2021r. o godz. 16:00 do 20:00 i 06.07.2021r. o godz. 8:00. Msza Św. w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się dnia 06.07.2021r. o godz. 10:00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie. Wolą rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary.

Kondolencje

Teresa ZDANEWICZ (✝ 91 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 04.07.br (niedziela) w godz: 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Kapicach odbędzie się dnia 05.07.br (poniedziałek) o godz. 11:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Kapicach.

Kondolencje

Stanisław ORZECHOWSKI (✝ 89 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 02.07.br (piątek) w godz: 10:00-13:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Św. Jana Pawła II odbędzie się dnia 02.07.br (piątek) o godz. 13:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Edward PIEKUNKO (✝ 72 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 01.07.br (czwartek) w godz: 16:00-20:00. Wystawienie dn. 02.07.br (piątek) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 02.07.br (piątek) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Wiesław ŻURAWSKI (✝ 76 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 01.07.2021r. o godz. 16:00 do 20:00 i 02.07.2021r. o godz. 8:00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dnia 02.07.2021r. o godz. 10:00.Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu. Wolą rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary.

Kondolencje

Anna OSKIERKO (✝ 88 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym "BIRAWIT" w Szczuczynie dnia 01.07.2021r. o godz. 15:00 do 20:00 i 02.07.2021r. o godz. 9:00. Msza Św. w Kaplicy pw. Świętego Jana Pawła II w Szczuczynie rozpocznie się o godz. 13:00 w dniu 02.07.2021r.Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Barbara NOWICKA (✝ 71 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 29.06.br (wtorek) w godz: 15:00-20:00. Wystawienie dn. 30.06.br (środa) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dnia 30.06.br (środa) o godz. 15:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym w Grajewie.

Kondolencje

Janina WIŚNIEWSKA (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dn. 29.06.br (wtorek) w godz: 10:00-20:00. Wystawienie dn. 30.06.br (środa) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Białaszewie odbędzie się dnia 30.06.br (środa) o godz. 10:30. Msza żałobna rozpocznie się o godz. 11:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Białaszewie.

Kondolencje

Leszek MACIOROWSKI (✝ 44 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 26.06.br (sobota) w godz. 15:00-20:00. Wystawienie dn. 27.06.br (niedziela) w godz. 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. M.B.N.P. odbędzie się dn. 28.06.br (poniedziałek) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Ryszard KOTOWSKI (✝ 66 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 25.06.br (piątek) w godz. 11:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Wiśniewie Ełckim odbędzie się dn. 26.06.br (sobota) o godz. 11:00. Msza rozpocznie się o godz. 11:30. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Wiśniewie Ełckim.

Kondolencje

Alicja PIEŃCZYKOWSKA (✝ 73 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 25.06.br (piątek) w godz. 18:00-21:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Rydzewie odbędzie się dn. 26.06.br (sobota) o godz. 8:30. Msza rozpocznie się o godz. 9:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rydzewie.

Kondolencje

Antoni WRÓBLEWSKI (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym „ BIRAWIT” w Szczuczynie dnia 23.06.2021r. o godz. 16:00 do 20:00 i 24.06.2021r. o godz. 8:00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu rozpocznie się dnia 24.06.2021r. o godz. 10:00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu. Wolą rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary.

Kondolencje

Janina BORAWSKA (✝ 74 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym „BIRAWIT” w Szczuczynie dnia 21.06.2021r. o godz. 15:00 do 20:00 i 22.06.2021r. o godz. 9:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 22.06.2021r. o godz. 11:00 wyprowadzeniem ciała do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu. Wolą rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary na remont Kościoła w Wąsoszu.

Kondolencje

Weronika DZIĘGIELEWSKA (✝ 90 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym „ BIRAWIT” w Szczuczynie dnia 20.06.2021r. o godz. 14:00 do 20:00 i 21.06.2021r. o godz. 8:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 21.06.2021r. o godz. 11:00 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego BIRAWIT na Mszę Św. do Kościoła pw. Św. Stanisława Męczennika w Niedźwiadnej. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Niedźwiadnej.

Kondolencje

Jadwiga Teresa CHODNICKA (✝ 88 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 20.06.br (niedziela) w godz. 15:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dn. 21.06.br (poniedziałek) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym.

Kondolencje

Janusz Roch ROMANOWSKI (✝ 67 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym „ BIRAWIT” w Szczuczynie dnia 17.06.2021r. o godz. 15:00 do 20:00 i 18.06.2021r. o godz. 9:00. Wyprowadzenie ciała na Mszę Św. do Kościoła pw. Świętego Szczepana w Rożyńsku Wielkim rozpocznie się dnia 18.06.2021r. o godz. 13:00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Rożyńsku Wielkim.

Kondolencje

Irena ŁUBOWICZ (✝ 87 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 17.06.br (czwartek) w godz. 12:00-20:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dn. 18.06.br (piątek) o godz. 16:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu komunalnym.

Kondolencje

Józefa SOSNOWSKA (✝ 92 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Rodzinnym RAKOWO 8, dnia 16.06.2021r. o godz. 16:00. Wyprowadzenie ciała z domu Rodzinnego na Mszę Św. do Kościoła pw. N.M.P. w Szczuczynie rozpocznie się dnia 18.06.2021r. o godz. 10:00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Szczuczynie.

Kondolencje

Krystyna MŚCIWUJEWSKA (✝ 82 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Guty 19 odbędzie się dnia 15.06.br (wtorek) o godz. 19:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Szczuczynie odbędzie się dn. 17.06.br (czwartek) o godz. 10:00. Msza rozpocznie się o godz. 10:30. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Szczuczynie.

Kondolencje

Małgorzata Wanda MARCINOWSKI (✝ 65 l.)

Miejsce: Wystawienie w Kaplicy w Rajgrodzie odbędzie się dnia 14.06.br (poniedziałek) o godz. 15:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Prusce odbędzie się dn. 16.06.br (środa) o godz. 9:30. Msza rozpocznie się o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Wólce Karwowskiej.

Kondolencje

Henryk DANOWSKI (✝ 68 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 14.06.br (poniedziałek) w godz. 13:00-20:00. Wystawienie dn. 15.06.br (wtorek) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Rydzewie odbędzie się dn. 16.06.br (środa) o godz. 13:00. Msza rozpocznie się o godz. 13:30. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Rydzewie.

Kondolencje

Grzegorz JANISZEWSKI (✝ 53 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 9.06.br (środa) w godz. 15:00-20:00. Wystawienie dn. 10.06.br (czwartek) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła w Białaszewie odbędzie się dn. 10.06.br (czwartek) o godz. 10:30. Msza rozpocznie się o godz. 11:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Białaszewie.

Kondolencje

Edward BLASZKO (✝ 80 l.)

Miejsce: Wystawienie w Domu Pogrzebowym "Kamińscy" odbędzie się dnia 8.06.br (wtorek) w godz. 15:00-20:00. Wystawienie dn. 9.06.br (środa) od godz. 8:00. Wyprowadzenie do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej odbędzie się dn. 9.06.br (środa) o godz. 15:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu parafialnym w Grajewie.

Kondolencje

Mirosław ŁAGUNA (✝ 60 l.)

Miejsce: Wystawienie w miejscowości Sulewo-Kownaty 5 odbędzie się dnia 8.06.br (wtorek). Wyprowadzenie do Kościoła w Wąsoszu odbędzie się dn. 9.06.br (środa) o godz. 10:00. Po mszy pochowanie na cmentarzu w Wąsoszu.

Kondolencje

Eugeniusz CICHOCKI (✝ 80 l.)

Miejsce: Wystawienie ciała odbędzie się w Domu Pogrzebowym „ BIRAWIT” w Szczuczynie dnia 08.06.2021r. o godz. 14:00 do 20:00 i 09.06.2021r. o godz. 9:00. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się dnia 09.06.2021r. o godz. 13:30 wyprowadzeniem ciała do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Wąsoszu. Wolą rodziny jest, aby powstrzymać się od przynoszenia kwiatów. Będzie możliwość złożenia ofiary.

Kondolencje

Zobacz wszystkie nekrologi z ostatnich lat:

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012