Szczuczyn

"Kulturalne Wakacje" - startujemy 5 lipca 2021 roku!

Stary Park w Szczuczynie / godzina 10:00

Gwarantujemy, że podczas wakacji z Biblioteką – Centrum Kultury w Szczuczynie będzie:

ciekawie,
wyjazdowo,
artystycznie,
naukowo,
smacznie,
filmowo,
sportowo 
….. i zabawnie

Poznasz nowe koleżanki i kolegów i z pewnością nie będziesz narzekać na nudę. Znajdź swój powód, aby wakacyjną labę spędzić z nami!  Do zobaczenia już wkrótce!

PONIŻEJ SZCZEGÓŁOWY PLAN WAKACJI NA MIESIĄC LIPIEC 2021!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i Hala Sportowa (ul. Grunwaldzka 2) informuje, że w okresie wakacji zajęcia zorganizowane dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00 zgodnie z poniższym planem (o ewentualnych zmianach uczestnicy wakacji / rodzice będą informowani na bieżąco).

Podczas wakacji zorganizowane są wyjazdy – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnieniu formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO). 

Zapisy na wyjazdy prowadzone będą w godzinach pracy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi  na godziny i miejsce zbiórek uczestników wyjazdów rowerowych i wycieczek.

Wszelkich informacji na temat wakacji uzyskać Państwo osobiście mogą w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) lub telefonicznie pod numerami 86 2621036 / 86 2621037 / 501639043

 

 

 

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.