czwartek, 28 października 2021

Sport

  • 1 komentarzy
  • 849 wyświetleń

Ookami - Kuba Gleba wywalczył brązowy medal

Ookami - Kuba Gleba wywalczył brązowy medal

Zawodnicy Klubu Sportowego Ookami rozpoczęli sezon startowy. 19 września w Ełku odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushinkai, które odbędą się w listopadzie w Rumunii dla kadetów, juniorów i młodzieżowców oraz do Mistrzostw Europy kategorii open, które odbędą się w grudniu na Litwie. Uroczystego otwarcia dokonał Tomasz Andrukiewicz Prezydent Miasta Ełku.


Do rywalizacji na matach przystąpiło 176 zawodników z 41 klubów. Zgodnie z regulaminem każdy klub mógł wystawić jedynie 2 zawodników w każdej kategorii, co odpowiada regulaminowi rywalizacji o Mistrzostwo Europy, dzięki temu poziom sportowy turnieju był bardzo wysoki. 
W kategorii Młodzieżowców U20 Grajewo reprezentował Kuba Gleba (-75 kg). Dla Kuby był to pierwszy start w kumite w tej formule. Ostatecznie do Grajewa trafił brązowy medal turnieju rangi Mistrzostw Polski. Nie zapewnia on kwalifikacji do Mistrzostw Europy jednak za postawę, zaangażowanie i wolę walki należą się Kubie słowa uznania.  


W roli sędziego oraz współorganizatora w turnieju wziął udział także trener Klubu Łukasz Lemieszko
Kolejny start zawodników KS Ookami już w najbliższy weekend w prestiżowym międzynarodowym turnieju w Kobierzycach. Do rywalizacji tym razem staną młodsi karatecy z roczników 2010-2011. 

 

Gratulujemy!

 

czwartek, 28 października 2021

WARMIA - ORZEŁ (sobota 11:00)

wtorek, 26 października 2021

HATTRICK Białystok - WARMIA MOSIR Grajewo 0:2

Komentarze (1)

Wspaniałe osiągnięcie! Gratulacje! Życzę wielu kolejnych sukcesów????????????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.