wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 2676 wyświetleń

Schował się do kontenera na odzież, wyjść pomagali strażacy

Schował się do kontenera na odzież, wyjść pomagali strażacy

Bohater głośnej akcji z Łomży spędził noc w areszcie policyjnym w Grajewie. 25 lipca br. podczas ucieczki przed policją 28-letek schował się do pojemnika na używaną odzież. Mężczyznę musieli uwalniać strażacy.

Kilka dni temu w Łomży do hałasujących wieczorem w miejscu publicznym mężczyzn wezwano patrol policji. Podczas interwencji funkcjonariuszy poinformowano, że do stojącego nieopodal pojemnika na odzież, przed przyjazdem mundurowych, wszedł mężczyzna, miał on wcześniej spożywać alkohol.

Po wejściu do kontenera 28-latek nie był w stanie sam się wydostać, chwilę później nie dawał żadnych oznak życia. Wezwana na miejsce straż pożarna otworzyła metalowy pojemnik i wypuściła zbiega.

Mieszkaniec Łomży najpierw został przetransportowany do miejscowego szpitala na badania, następnie z uwagi na brak miejsc w izbie wytrzeźwień KMP w Łomży, przewieziony do KPP w Grajewie.

 

poniedziałek, 27 września 2021

650 tys. zł na cyfryzację w Grajewie!

Komentarze (2)

Łomża stan umysłu hahha

I tak za każdym razem opróżniają te pojemniki -:))przecież można było wziąć klucze od właściciela

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.